Відділ освіти - Олімпіади


Субота, 26.07.2014, 15:08
Вітаю Вас Гість | RSS
  Відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації
Головна ОлімпіадиРеєстраціяВхід
Меню сайту
Хто на сайті

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Черкаської ОДА
Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Кабінет інформатики №37
Маньківська райдержадміністрація
Маньківська селещна рада
Маньківська районна рада
Форма входу

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році

Географія

І місце – Іщенко Світлана, учениця 10 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

І місце – Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

ІІІ місце – Максименюк Михайло, учень 11 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році

Хімія

ІІ місце – Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Дубина Наталія Миколаївна )

ІІІ місце – Дев’ятко Денис, учень 8 класу Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Боднюк Людмила Іванівна)

Географія

І місце – Максименюк Михайло, учень 11 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

І місце – Іщенко Світлана, учениця 10 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

І місце – Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

Англійська мова

ІІ місце – Підвисіцька Влада Романівна , учениця 11 класу Маньківського НВК, «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії»

(учитель Лиса Світлана Олександрівна )

Українська мова

ІІІ місце - Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Юрчик Світлана Дмитрівна  )

Астрономія

ІІІ місце – Швець Олександр, учень 10 класу   Маньківського НВК, «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії»

(учитель Письменна Олена Миколаївна )

Фізика

ІІІ місце - Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Ментус Наталія Григорівна)

 

 


Час
Календар
«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук
Архів записів
ЧАТ
500
Погода
Маньківка 
М@ньківк@ 2014
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz