Відділ освіти - Олімпіади


Середа, 28.01.2015, 23:11
Вітаю Вас Гість | RSS
  Відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації
Головна ОлімпіадиРеєстраціяВхід
Меню сайту
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Хто на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Форма входу

Переможці олімпіади з іноземної мови 2014 рік

Переможці олімпіади з історії 2014


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури у 2014 році

 

п/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

Навчальний заклад

Місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

1.

Трачук Ірина

 

7

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія»

ІІІ

Грищук В.В.

2.

Прокопенко Дарина

7

Дзензелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Сидоренко Л.О.

3.

Хімченко Алла Володимирівна

8

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

ІІІ

Грищук В.В.

4.

Слоква Ольга

8

Кищенецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Лавринюк О.М.

5.

 

Іщенко Анастасія

9

Потаська ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ

Масненко Л.О.

6.

Хльобас Вероніка

9

Дзензелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Мороз О.Г.

7.

Дубина Андрій

10

Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Юрчик С.Д.

8.

Війтенко Дмитро

10

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія»

    ІІІ

Іванченко В.М.

9.

Мельніченко Дарина

10

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

ІІІ

Нось Н.Й.

10.

Килимниченко Марина

11

Вікторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

І

Коломієць Г.Ф.

11.

Нікітченко Юлія

     11

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

   ІІ

Сірченко О.В.

12.

Петраш Наталія

11

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

ІІ

Грищук В.В.

13.

Безщасна Тетяна

11

Молодецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Полюга Л.М.

14.

Слюсаренко Анжела

11

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія»

    ІІІ

Іванченко В.М.

 

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році

Географія

І місце – Іщенко Світлана, учениця 10 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

І місце – Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

ІІІ місце – Максименюк Михайло, учень 11 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році

Хімія

ІІ місце – Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Дубина Наталія Миколаївна )

ІІІ місце – Дев’ятко Денис, учень 8 класу Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Боднюк Людмила Іванівна)

Географія

І місце – Максименюк Михайло, учень 11 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

І місце – Іщенко Світлана, учениця 10 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

І місце – Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Іщенко Олена Олександрівна )

Англійська мова

ІІ місце – Підвисіцька Влада Романівна , учениця 11 класу Маньківського НВК, «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії»

(учитель Лиса Світлана Олександрівна )

Українська мова

ІІІ місце - Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Юрчик Світлана Дмитрівна  )

Астрономія

ІІІ місце – Швець Олександр, учень 10 класу   Маньківського НВК, «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії»

(учитель Письменна Олена Миколаївна )

Фізика

ІІІ місце - Дубина Андрій, учень 9 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(учитель Ментус Наталія Григорівна)

 

 


Block title
ПедПреса
Час
Пошук
Архів записів
ЧАТ
500
Погода
Маньківка 
Категорії розділу
Новини [13]
М@ньківк@ 2015
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz