Відділ освіти Маньківської РДА - ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика


Неділя, 11.12.2016, 14:51
Вітаю Вас Гість | RSS
  Відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації
Головна ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра ЯцикаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Attention
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Хто на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Форма входу

 

              Переможці ІІ (районного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016 – 2017 навчальному році:

п/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

Навчальний заклад

Місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

1.

Журба Роман

3

Вікторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

І

Ященко Н.Б.

2.

 

Савченко Марія

3

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

ІІ

Сокоренко І.Л.

3.

 

Козій Олександр

3

Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Фещенко Л.О.

4.

Мущинський Сергій

3

Рогівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Забара Н.М.

5.

Ковальчук Кіра

3

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

ІІІ

Базильська Н.М.

6.

Слободянюк Влада 

3

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

ІІІ

Базильська Н.М.

7.

Тупаль Ілля

3

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Родак В.М.

8.

Козяр Владислав  

3

Крачківська ЗОШ І-ІІ

ІІІ

Порядочна Н.П.

9.

Льовіна Марія

4

Вікторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

І

Головата Н.П.

10.

Дубик Валерія

4

Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Остроушко В.С.

11.

Мащенко Анастасія

4

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІ

Дорошенко К.М.

12.

Солонько  Євгеній 

4

Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Остроушко В.С.

13.

Гончар Максим

4

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Руденко О.В.

14.

Кручинська Анастасія

4

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Коваль Т.В.

15.

Яцюк Олександра

5

Чорнокам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Шехман Н.П.

16.

Вдовиченко Єлизавета

5

Рогівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Качуренко Л.П.

17.

Накльока Анастасія

5

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Сірченко О.В.

18.

Андрощук Аліна

7

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

І

Ковтун С.С.

19.

Болебрух Софія

7

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Миронюк О.Ф.

20.

Беднаж Анастазія

7

Кищенецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Лавринюк О.М.

21.

Купріянець Богдана

8

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

І

Демченко Л.М.

22.

Охріменко Наталія

8

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Миронюк О.Ф.

23.

Вовкотруб Юлія

8

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Миронюк О.Ф.

24.

Дудла Ванесса

9

Кищенецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Лавринюк О.М.

25.

Дармограй Мар’яна

9

Чорнокам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Гладченко А.М.

26.

Кушнір Валентин

10

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Гончаренко О.П.

27.

Липівська Анна

11

Молодецька ЗОШ І-ІІІ

ІІ

Полюга Л.М.

28.

Шейко Аліна

11

Добрянська ЗОШ І-ІІІ

ІІІ

Петровська С.М.

 

Переможці ІІ (районного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2015 – 2016 навчальному році:

 

п/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

Навчальний заклад

Місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

1.

Довбуш  Андрій

3

Молодецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

І

Глущик  Г.І.

2.

 

Шевченко   Остап

3

Рогівська   ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Власюк  С.М.

3.

Льовіна  Марія

3

Вікторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Головата  Н.П.

4.

Гончар  Максим

3

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Руденко  О.В.

5.

Савранська  Анна

3

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

ІІІ

Марченко  І.Г.

6.

Нога   Світлана

4

Вікторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Гладка  О.В.

7.

Черній   Віталій

4

Потаська   ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ

Мельніченко  Н.В.

 

8.

Сирота   Анастасія

4

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Палієнко  А.Ю.

 

9.

Фурта   Дар’я

4

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Федорова  К.С.

10.

Дідук Євгенія

5

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

І

Сірченко О.В.

11.

Болебрух Софія

6

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

І

Миронюк О.Ф.

 

12.

Варич Каріна

6

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Миронюк О.Ф.

 

13.

 

Богдан Марина

6

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Ковтун С.С.

14.

Купріянець Богдана

7

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

І

Демченко Л.М.

15.

Дармограй Мар’яна

8

Чорнокам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Гладченко А.М.

16.

Війтенко Дмитро

11

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія»

    ІІІ

Іванченко В.М.

Переможці ІІ (районного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014 – 2015 навчальному році:

п/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

Навчальний заклад

Місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

1.

БолебрухСофія

 

5

Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

І

Миронюк О.Ф.

2.

Купріянець Богдана

6

Маньківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія»

І

Демченко Л.М.

3.

СемагінаАнастасія

8

Вікторівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Патика Р.І.

4.

 

Лук’яненкоЛілія

11

Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

Ковтун С.С.

 

Маньківка 
[07.02.2012]
Навчання вчителів з використання інформаційно-комунікаційних технологій (0)
[07.02.2012]
Фіналіст обласного конкурсу "Учитель року -2012" (0)
[08.02.2012]
Районний етап конкурсу-захисту МАН (0)
[09.02.2012]
Перемога на обласному етапі Конкурсу " Об"єднаймося ж, брати мої!" (0)
[22.02.2012]
Лауреат обласного конкурсу «Учитель року – 2012» (0)
М@ньківк@ 2016
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz