Відділ освіти Маньківської РДА - Досягнення освітян


Вівторок, 28.03.2017, 01:15
Вітаю Вас Гість | RSS
  Відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації
Головна Досягнення освітянРеєстраціяВхід
Меню сайту
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Хто на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Форма входу

Міжнародний форум освітян і науковців

       До Дня знань щорічно проводиться Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки. Стратегія розвитку» за участю представників влади для розгляду питань розвитку освіти і науки України.

       Мета форуму – координація зусиль у розв’язанні кризової ситуації, розробка і впровадження системної побудови держави європейського типу, сприяння механізмам демократичного діалогу.

       Завдання форуму – об’єднати фахівців та практиків різних сфер науки й освіти, політиків, громадських діячів і міжнародних експертів навколо найважливішої стратегічної теми: «Сучасний стан освіти і науки. Стратегія розвитку», дослухатися до різних позицій, знайти шляхи і нові напрями розв’язання ситуації, що склалася в Україні.

       09 грудня  2016 року, в місті Києві відбувся Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку». Форум проходив за підтримки та участю представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Академії наук вищої освіти України спільно з інформаційним партнером і співорганізатором Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика». 

       В роботі форуму взяла участь Царук М.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи Чорнокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Під час заходу розглянуто актуальні питання, які стосуються розвитку середньої, дошкільної, позашкільної та вищої освіти.

       За підсумками форуму  видано книгу «Науковці та освітяни України», яка одночасно є довідковим та науковим виданням, що містить інформацію про наукові та освітянські установи, вчених, освітян, обдарованих дітей; нагороджено учасників, які не стоять осторонь проблем розвитку освіти.

       Ми пишаємося освітянами Маньківського району (педагогічний колектив Чорнокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів),  які також отримали нагороди.

       У книзі «Науковці та освітяни України» розміщено  публікацію про практичні досягнення Чорнокам’янської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів та її інноваційні підходи у формуванні сучасного закладу освіти. Чорнокам’янську загальноосвітню  школу І-ІІІ ступенів нагороджено Почесною грамотою Міжнародного освітянсько-наукового форуму «За високі професійні здобутки у вихованні і навчанні молодого покоління». За вагомий внесок у розвиток освіти і науки директора Чорнокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свириду М.Д. нагороджено медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки».

 

 

Результати конкурсного відбору шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»

 

       Рішенням Черкаської обласної ради від 07.10.2016 № 9-2/VII було затверджено обласну цільову програму «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року.

       Метою Програми є створення умов (організаційних, науково-методичних, кадрових, матеріально-технічних) для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, оптимізації процесу впровадження інновацій в освітній процес з урахуванням сучасних світових тенденцій, підвищення ефективності та якості регіональної системи освіти.

       Досягнення мети Програми передбачається шляхом:

- підтримки перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, які пройшли конкурсний відбір, на основі оптимального поєднання фінансових можливостей бюджетів обласного та місцевого рівнів;

- розроблення, громадського захисту та реалізації перспективних моделей розвитку інноваційних шкіл Черкащини;

- моніторингу, громадського оцінювання, узагальнення та популяризації моделей і досвіду діяльності інноваційних шкіл Черкащини щодо забезпечення нових стандартів якості освіти дітей та учнівської молоді.

       Для формування кола учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» з 16 до 19 грудня 2016 року проведено конкурс серед навчальних закладів області.

       Члени журі конкурсного відбору серед 49 матеріалів, які надійшли з усіх регіонів області визначили 29 шкіл-учасниць Програми, серед яких є Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.

       На наступному етапі реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» передбачається:

- розроблення інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм подальшого розвитку;

- проведення громадського захисту інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм свого розвитку;

- реорганізація інноваційних шкіл Черкащини у відповідності до перспективних моделей і програм свого розвитку.

       Вітаємо педагогічний колектив Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів переможців конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»!

 

 

        2012 року редакція журналу "Заступник директора школи" оголосила конкурс для творчих,ініціативних, креативних педагогів ЗНЗ - "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу". 
           Слід відмітити, що Демченко Людмила Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Маньківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів -гімназія", стала його лауреатом та отримала диплом лауреата конкурсу.


     Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час урочистостей з нагоди Дня вчителя в м. Київ привітав працівників освіти з професійним святом.

    Подяку за вагомий внесок у забезпеченні розвитку освіти, впровадження у навчально-виховний процес новітніх педагогічних технологій та високу професійну майстерність отримала Іщенко Олена Олександрівна, вчителька географії Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.

      

8 грудня 2015 року депутати Верховної Ради України ухвалили Постанову «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

Відповідно до Постанови за особливі успіхи у здійсненні навчання та виховання учнів, вихованців й слухачів, серед інших освітян країни, Премію присудили учителю географії Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Іщенко Олені Олександрівні.

 


 Видавництво «Шкільний світ» за сприяння Національної академії педагогічних наук України з жовтня 2010 року по  квітень 2011 проводило Х ювілейний огляд-конкурс «Панорама творчих уроків - 2011».

         Непийвода Людмила Михайлівна, вчителька початкових класів Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на участь у  конкурсі представила опис власних методичних знахідок по створенню ефективної оздоровчої системи в навчально-  виховному процесі початкової школи, які вдало використовує у практичній діяльності. У першому відбірковому етапі  взяли участь 862 педагоги з усіх регіонів України. У березні цього року журі підвело підсумки і визначило 45 фіналістів  різних фахів з 15 областей України, які отримали запрошення представити свій досвід у відкритому форматі на базі  Київського міського будинку вчителя.

         Людмилу Михайлівну запросили взяти участь у заключному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу «Панорама  творчих уроків» у номінації «Початкові класи», на який було представлено 200 робіт.

         У заключний етап конкурсу ввійшло 13 педагогів з Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Миколаївської,  Херсонської, Харківської, міст Чернівці, Луганськ (2), Чернігів, Монастирище та Маньківського району Черкаської  області.

         7 квітня 2011 року Непийвода Л.М. мала змогу захищати честь нашої області, представляючи свої напрацювання по створенню ефективної оздоровчої системи в навчально-виховному процесі початкової школи перед освітянами м.Києва та фіналістами конкурсу і стала переможцем.

         Людмила Михайлівна своїм виступом захопила всіх присутніх, отримавши ще й приз глядацьких симпатій.

         На завершення головний редактор газети «Початкова освіта» Тетяна Комарянська вручила диплом переможця, приз глядацьких симпатій та цінний подарунок.

         Вітаємо Вас з перемогою, Людмило Михайлівно!


З 1 по 3 березня в місті Києві проходила Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012», на якій освітяни Черкащини представили інноваційні здобутки.

Адміністрація Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради (директор Остроушко Г. Т., заступники-Буртова С. Л.,Максимчук В. М.) представили матеріали в номінації «Інноваційні технології виявлення, навчання і підтримки розвитку обдарованої молоді» та отримали Почесний диплом лауреата.

 

 


 

 Переможці  районного конкурсу «Учитель року»

2005

2006

2007

Левченко Алла Валеріївна

вчитель музики Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Сорока Ніна Анатоліївна

вчитель географії Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Висока Лариса Валентинівна

вчитель образотворчого мистецтва Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Бондаренко Олександр Григорович

вчитель математики Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лавринюк Олександр Миколайович

вчитель української мови і літератури Кищенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

2008

2009

2010

Христоріз Віра Миколаївна

вчитель історії Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

Нікітченко Яна Анатоліївна

вчитель біології Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Виноградов Володимир Петрович

вчитель фізичної культури Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

Лиса Світлана Олександрівна

вчитель англійської мови Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

Самборська Алла Анатоліївна

вчитель інформатики Іваньківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Письменна Олена Миколаївна

вчитель фізики  Маньківського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів-гімназія»

Липівська Ніна Олександрівна

вчитель географії Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Драган Олена Олександрівна

вчитель географії Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Миронюк Олександра Михайлівна

вчитель хімії Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Черненко Василь Михайлович

вчитель трудового навчання Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2011

2012

2013

Кіяшко Галина Степанівна

вчитель –методист  історії Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Царук Майя Василівна

вчитель історії Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Непийвода Людмила Михайлівна

вчитель початкових класів Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Журавель Світлана Василівна

вчитель німецької мови Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

Байбак  Лариса Петрівна

вчитель англійської мови Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Юрчик Світлана Дмитрівна

вчитель української мови і літератури Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мамзіна Галина Олександрівна

вчитель біології Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Виноградов Володимир Петрович

вчитель фізичної культури Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

Карпенко Петро Миколайович

директор, старший учитель інформатики Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Чередайко Надія Миколаївна

вчителька фізики Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гавенко Ніна Василівна

вчителька французької мови Рогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Синиця Леся Миколаївна

вчителька музичного мистецтва Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Іванова Ліна Володимирівна

вчителька російської мови Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

2014

2015

2016

Іщенко Олена Олександрівна

вчитель географії Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Непийвода Людмила Михайлівна

вчитель початкових класів Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лавринюк Олександр Миколайович

вчитель української мови і літератури Кищенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гладченко Алла Миколаївна

вчитель української мови і літератури Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Околіта Катерина Миколаївна

вчитель математики Маньківської ЩОШ І-ІІІ ступенів № 1

 
Маньківка 
[02.04.2012]
Перший етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО – 2012 (0)
[02.04.2012]
Атестація педагогічних працівників ДНЗ району (0)
[04.04.2012]
Іваньківчани, так тримати! (0)
[06.04.2012]
Огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Грайлива веселка» (0)
[06.04.2012]
Семінар-практикум шкільних бібліотекарів (0)
М@ньківк@ 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz