Відділ освіти Маньківської РДА - 2016 рік - Рік англійської мови в Україні


Вівторок, 24.01.2017, 18:14
Вітаю Вас Гість | RSS
  Відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації
Головна 2016 рік - Рік англійської мови в УкраїніРеєстраціяВхід
Меню сайту
Attention
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Хто на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Форма входу

 

    Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, Указом Президента України "641/2015 "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні" 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.

 •    З метою створення умов до подальшої мотивації та популяризації вивчення англійської мови в Маньківському районі 29 січня 2016 року на базі Маньківського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" буде проведено "English Fest" присвячений року англійської мови. 

   Учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів району презентують власні роботи у Номінаціях:

1. Презентація англійського фольклору в контексті проекту "Культура і креативність" (переглянути). 

2. Фотовиставка "Shakespeare lives in photography" (переглянути).

3. Драматизація "Play Your Part" (переглянути).

4. Есе "The future of English Languаge in my life" (переглянути).

5. Створення відеокліпу "The song of love and kindness to Mankivka district" (переглянути).

 • 11 лютого 2 танцювальні колективи нашого району (учні  Маньківської ЗОШ I-III ступенів № 1 та Маньківського НВК) прийняли участь в обласному фестивалі «English Fest», присвяченому року англійської мови в Україні, який проходив в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

 • 35 учнів прийняли участь у районній олімпіаді з англійської мови, що на 3 особи більше в порівнянні з минулим роком. Олімпіада традиційно проводилась у чотири тури: аудіювання, читання, говоріння і творча письмова робота. Завдання були подані у форматі ДПА та ЗНО. Так, наприклад, розуміння окремих коротких текстів перевірялось за допомогою завдань множинного вибору, а текстів з фактичною інформацією – за допомогою завдань альтернативного вибору.  Порадували в цьому році результати восьмикласників та дев’ятикласників, які правильно виконали більше 50 % запропонованих завдань.

Переможцями стали:

Миронюк Михайло, учень 8  класу Маньківської ЗОШ І-ІІI ступенів № 1,

Ахмад Володимир, учень 9 класу Маньківського НВК,

Кацалап Катерина, учениця 10 класу Маньківського НВК,

Дубина Андрій, учень 11 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІI ступенів.

Ахмад Володимир та Дубина Андрій прийняли участь в III етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де Ахмад Володимир здобув призове III місце.

 • Протягом грудня-березня вчителі району прийняли участь у Всеукраїнських он-лайн вебінарах, організованих видавництвом MM Publications на теми «Як підготувати учнів до ДПА і ЗНО», «Особливості підготовки ДПА у 2016 році», «Навчання лексики для підготовки до українських державних екзаменів».
 • 7 квітня на базі Іваньківської ЗОШ I-III відбувся районний семінар-практикум для вчителів іноземних мов, в ході якого було відвідано відкритий урок  англійської мови в 2 класі на тему  “ My Pet ”, проведеного  Антоновою Ж.Л., та урок  англійської мови в 5 класі на тему ”Outdoor Activities”, проведеного Бабак Л.П. Після виступу Буртової С.Л. з доповіддю “Шляхи та умови успішного оволодіння іншомовною  комунікативною компетенцією” учасники семінару обмінялись досвідом роботи  з даного питання;  обговорили особливості проведення ДПА з іноземної мови у 2016 році. Вчитель-методист Лиса С.О. провела майстер-клас “Lesson Management”.

 

 • 17 учнів Рогівської ЗОШ I-III ступенів стали учасниками Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», отримавши 5 золотих і 2 срібних сертифікати.
 • У 2015-2016 н.р. 2 учні району були включені до  «Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX)».  Ахмад Володимир, учень Маньківського НВК, став  переможцем II туру. Дев’ятко Денис, учень Подібнянської ЗОШ I-III ступенів, пройшов всі 3 відбіркових тури і готується до навчання в США.
 • Лиса Світлана Олександрівна, вчитель - методист Маньківського НВК, прийняла участь у Програмі «Вчителі англійської мови – агенти  змін», розробленою спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking» та протягом тижневого тренінгу в Комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників»  вдосконалювала свою професійну майстерність.

 • З метою практичного застосування набутих знань впродовж тренінгів за Програмою «Вчителі англійської мови – агенти  змін» Лисою Світланою Олександрівною, вчителем-методистом Маньківського НВК були проведені 2 заходи для вчителів району з питань впровадження в навчальний процес сучасних методик та технологій викладання англійської мови:

-7 квітня  на базі Іваньківської ЗОШ I-III ступенів - майстер - клас на тему «Організація уроку англійської мови»;

-15 квітня  на базі Маньківського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія» семінар на тему  «Створення мотиваційної атмосфери в класі».

 

 • 18 травня на базі відділу освіти відбувся районний семінар для вчителів іноземних мов, які працюватимуть у літніх мовних таборах. Влітку 2016 року планується проведення мовних таборів з англійської мови в 10 школах району. Починок І.М., методист РМК, довела до відома присутніх зміст листа Міністерства освіти і науки України від 12.05.2016 №1/9-232 „Про підготовку до оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року“; надала рекомендації щодо підготовки та організації роботи в мовних таборах та залучення волонтерських організацій, які функціонують на території області та студентів вищих навчальних закладів за спеціальністю «англійська мова».

Панасюк В.В., учитель Маньківської ЗОШ I-III ступенів № 1, розповіла про зміст роботи обласного семінару і провела мультимедійну  презентацію про різні форми діяльності  та обов’язкові етапи роботи мовного табору.

Сивачук І.М., керівник районної творчої групи учителів іноземних мов, провела мовні тренінги.

Панасюк В.В. та Шарапова Ю.Д., учитель Маньківського НВК, поділилися досвідом роботи з даного питання за минулий рік.

В роботі семінару взяв участь в.о. начальника відділу освіти Безверхий Ю.М., який наголосив на необхідності забезпечити школярам можливість спілкуватися різними іноземними мовами, що, зважаючи на сучасні умови входження України в Євросоюз,  допоможе їм у подальшому житті.

 

 • Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. З метою популяризації вивчення англійської мови школи Маньківського району знову приймають участь у загальнонаціональному проекті літніх мовних таборів.  В цьому році 20 учителів іноземних мов на базі 10 загальноосвітніх навчальних закладів запропонували школярам поєднати навчання із захопливим відпочинком. Вихованці Буцької. Іваньківської, Вікторівської, Рогівської, Чорнокам’янської та Потаської ЗОШ протягом 1 тижня, а Маньківського НВК, Маньківської, Дзензелівської та Молодецької ЗОШ протягом 2 тижнів  зможуть спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, спортивних змаганнях, театральних виставах, проектних роботах).  Завданням учителів є показати дітям, що вчити мову -  легко і просто, а літній мовний табір може бути веселим, розважальним. Від спільних зусиль наших вчителів  очікуємо, що школярі отримають мотивацію для подальшого вдосконалення вмінь та навичок з іноземних мов  (переглянути).
Маньківка 
[07.02.2012]
Навчання вчителів з використання інформаційно-комунікаційних технологій (0)
[07.02.2012]
Фіналіст обласного конкурсу "Учитель року -2012" (0)
[08.02.2012]
Районний етап конкурсу-захисту МАН (0)
[09.02.2012]
Перемога на обласному етапі Конкурсу " Об"єднаймося ж, брати мої!" (0)
[22.02.2012]
Лауреат обласного конкурсу «Учитель року – 2012» (0)
М@ньківк@ 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz