Понеділок, 19.11.2018, 12:01
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Дошка оголошеньРеєстраціяВхід
Меню сайту
  Хто на сайті

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Корисні посилання
  Форма входу
  Головна » Дошка оголошень » загальні оголошення

  Проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті „Автобус – 2014”
  16.06.2014, 16:55

        В ДАІ з обслуговування Маньківського району (с. Маньківка) УМВС України в Черкаській області надає інформацію, що на виконання наказу МВС України від 14 травня 2014 року № 470 „Про організацію та проведення профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті „Автобус-2014”, вказівки Департаменту ДАІ МВС України від 15.05.2013 № 4/14-5050 та з метою профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів проводитиметься комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті „Автобус – 2014” у два етапи (підготовчий з 20 по 26 травня та практичний з 27 травня по 20 червня 2014 року).

     Працівниками ВДАІ Маньківського РВ УМВС  проводяться заплановані заходи із максимальним залученням особового складу, щодо додержання пасажироперевізниками  вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.

     Спільно із та представником Державтоінспекції ТУ ГАТІ в Черкаській області  в ході проведення комплексу проводиться відпрацювання в смт Маньківка, Маньківського району  по виявленню недоліки в роботі щодо дотримання ліцензійних умов та порушень транспортного законодавства суб’єктів господарювання які надають послуги з перевезення пасажирів.

    Працівниками Державтоінспекції Маньківського РВ здійснюються позапланові перевірки автоперевізників які зареєстровані на території обслуговування та які надають послуги по перевезенню пасажирів, з метою дотримання пасажироперевізниками вимог законодавства про дорожній рух.

     Під час перевірок пасажироперевізників особлива увагу приділяється питанню діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, зберігання  транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

      В період часу із 20.05.2014 року по 16.06.2014 року при проведенні комплексу заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті було оглянуто 212 автобусів які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, у тому числі 26 автобуса, що використовуються для перевезення організованих груп дітей та 152 які здійснювали нерегулярні пасажирські перевезення.

       Під час проведення заходів в першу чергу звертається увага на справність пасажирського транспорту, правомірність встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння, наявність зчіпних пристроїв для буксирування причепів будь-якого типу і багажників не передбачених технічною документацією.

       В ході проведених заходів працівниками ВДАІ з обслуговування Маньківського району (с. Маньківка) виявлено 35 порушень ПДР допущенних водіями пасажирського автомобільного транспорту з них: керування автобусом із технічними несправностями – 9, переобладнаними без погодження з Державтоінспекцією – 5, перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 3, порушення правил зупинки і стоянки  в місцях масових відправлень пасажирів – 2, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км. одним водієм - 1, перевищення встановленої швидкості руху – 1, відхилення від визначеного маршруту руху – 4, керування водієм автобуса без ліцензійної картки - 3, та інші.

     За вищевказані порушення ПДР водіїв пасажирського автомобільного транспорту притягнуто до адміністративної відповідальності. 

  Додав: SmP |
  Переглядів: 258